Zostań
Frontend Developerem

nawet jeśli nigdy wcześniej nie programowałeś!

dni
godz.
min.
sek.

Dołącz do ponad 800 studentów!

Więcej

Dlaczego warto?

Bardzo wysokie zarobki

Twarde dane. Portal nofluffjobs.com przeanalizował prawie 2000 ofert pracy i oto wyniki: zarobki specjalisty JavaScript już w pierwszych 2 latach kształtują się na średnim poziomie 5 000 zł - 8 000 zł miesięcznie.

W kolejnych latach widełki wynoszą już średnio 9 000 zł - 14 000 zł, a po 4 - 5 latach starszy specjalista JavaScript może liczyć nawet na 18 000 zł miesięcznie i więcej.

Masa ofert pracy

Znów, cytując nofluffjobs.com: JavaScript to najczęściej występująca technologia w ogłoszeniach o pracę na stanowiska programistyczne.

W ostatnich latach Frontend przeszedł prawdziwą rewolucję i dziś technologie frontendowe traktuje się już bardzo poważnie.

Najpopularniejszy język programowania na świecie

Według badań przeprowadzonych przez portal stackoverflow.com wśród prawie 100 tys. developerów, JavaScript już 8. rok z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu najczęściej używanych języków programowania.

Twój instruktor

Krzysiek Dąbrowski

  • Pomogłem już wielu osobom przebranżowić się i zdobyć swoją pierwszą pracę w IT. Zanim stworzyłem mój kurs online, byłem trenerem w stacjonarnej szkole programowania. Z moich kursów (darmowych i płatnych) skorzystało już ponad 3000 osób.
  • Sam mam ponad 14-letnie doświadczenie w tworzeniu stron i aplikacji internetowych, a na koncie dziesiątki projektów - od prostych stron internetowych po bardzo złożone aplikacje. Spędziłem prawie 5 lat, pracując głównie nad projektami dla zagranicznych klientów, w szczególności z Danii, Norwegii i Niemiec.

Co mówią o mnie moi studenci

Zapisuję się na kurs
Masz 30 dni na zwrot

Jak wygląda kurs?

20 tygodni pracy pod okiem
doświadczonego programisty

Każdy moduł kursu to lekcje video oraz prezentacje do pobrania. Każdy moduł kończy się pracą domową. To właśnie dzięki samodzielnej pracy zdobędziesz niezbędne umiejętności praktyczne. Ja i mój zespół sprawdzamy wszystkie prace domowe i dajemy wskazówki.

Podczas całego kursu możesz liczyć na wsparcie autora - odpowiedzi na Twoje pytania oraz cotygodniowe spotkania LIVE.

Będziemy pracowali w grupie

Od razu po zapisaniu się na kurs otrzymasz dostęp do zamkniętej społeczności dla studentów kursu. Jest to element nie do przecenienia.

To właśnie w tej społeczności będziesz mógł/mogła zadawać pytania na wszelkie tematy związane z tworzeniem stron i aplikacji internetowych i uzyskasz niezbędne wsparcie. Będziesz mógł/mogła poznać problemy innych studentów i uczyć się również na ich błędach.

Tak wygląda nasza społeczność 😍

Zajrzyj do środka 👇

Wstawianie obrazków w HTML-u

Pierwsze zmienne i operatory w JS

Dokładna agenda

Wrażenia absolwentów

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Masz aż 30 dni na zwrot!

Jesteśmy pewni jakości naszego kursu, dlatego dajemy Ci 30 dni na zwrot. Włożyliśmy maksymalnie dużo serca i energii, żeby wręcz przewyższyć oczekiwania nawet najbardziej wymagających studentów. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony/a, wystarczy, że wyślesz maila na krzysiek@youcode.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to aż 30 dni.