Darmowy kurs tworzenia
stron internetowych
Zobacz film
Dołącz za darmo

Prowadzący: Krzysiek Dąbrowski

Strony i aplikacje internetowe tworzę od 13 lat. Mam na koncie kilkadziesiąt zaimplementowanych stron internetowych oraz wiele poważniejszych aplikacji. Od kilku lat pracuję głównie nad projektami dla zagranicznych klientów, w szczególności z Danii, Norwegii i Niemiec.

Przez większość mojej kariery pracowałem jako Full Stack Developer, w ostatnich latach specjalizuję się w technologiach frontendowych: HTML, CSS, JavaScript i React.js. Mam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych z zakresu tworzenia aplikacji internetowych.

Co otrzymują studenci

11-modułowy program

Dzięki kompleksowemu 11-modułowemu programowi nauczysz się tworzyć strony internetowe z wykorzystaniem najnowszych możliwości HTML5 i CSS3.

Po przejściu programu będziesz potrafił tworzyć strony internetowe, które będą świetnie prezentowały się zarówno na dużych monitorach jak i na ekranach smartfonów i tabletów.

Poznasz nowoczesne narzędzia, których używają zawodowi web developerzy.

Praktyczna nauka

Nie prowadzę lekcji w formie wykładów. Zamiast tego podczas całego programu pokazuję, w jaki sposób ja sam tworzę kod HTML & CSS. Dzięki temu od samego początku masz możliwość zobaczyć, jak wygląda to w praktyce.

Poświęcimy aż 2 moduły na zbudowanie świetnie wyglądającej nowoczesnej strony internetowej, która będzie zwieńczeniem programu. Ten projekt pozwoli Ci połączyć wszystko, czego nauczyłeś w poprzednich modułach.

Grupa wsparcia na Facebooku

Otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku dla studentów programu.

W tej grupie będziesz mógł zadawać pytania na wszelkie tematy związane z tworzeniem stron internetowych i uzyskasz wsparcie.

Będziesz mógł poznać problemy innych studentów i uczyć się również na ich błędach. Na koniec programu stworzysz własny projekt, którym pochwalisz się na naszej grupie.

Dołącz za darmo

Agenda

Przykładowe lekcje

Pola typu checkbox i radio
Wstawianie obrazków

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dołącz za darmo